Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu


Nagłówek

Aktualności

Program aktywizacji zawodowej nieaktywnych zawodowo niepełnosprawnych Wielkopolan w wieku 30+

W związku z realizacją projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego „ Program aktywizacji zawodowej nieaktywnych zawodowo niepełnosprawnych Wielkopolan w wieku 30+" firma Clar System S.A. zaprasza do udziału w projekcie osoby: - po 30 roku życia, - z orzeczeniem o niepełnosprawności, -bezrobotne bierne...

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu informuję, że firma SENSE consulting, lider na rynku usług doradztwa europejskiego, w ramach projektu „Zawód z SENSEm - program zwiększania aktywności zawodowej osób powyżej 29 lat pozostających bez pracy i defaworyzowanych na wielkopolskim rynku pracy” .

Informacja o kursach zawodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu informuje o organizowanych kursach zawodowych przez Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Kursy w zawodach: betoniarz - zbrojarz, dekarz, murarz - tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie odbędą się w Lesznie w ramach projektu współfinansowanego z WRPO.

Wykaz pracodawców, z którymi zawarto umowy w lutym 2017r.

Wykaz pracodawców, z którymi zawarto umowy w lutym 2017r. Załączniki Wykaz pracodawców, z którymi zawarto umowy w lutym 2017r.

Plan szkoleń Fundusz Pracy 2017r.

Plan szkoleń

Wyświetlanie 1 - 5 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę