Dane kontaktowe - Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu


Kierownictwo Urzędu

Imię i nazwisko: Stanowisko: Pokój: Email: Telefon:
Kazimierz Maciaszek Dyrektor PUP Rawicz 17 dyrektor@rawicz.pup.info.pl (65) 546 26 13
Sławomir Wasilewski Zastępca Dyrektora 17 zastepca.dyrektora@rawicz.pup.info.pl (65) 546 26 13

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko: Stanowisko: Pokój: Email: Telefon:
Sylwia Szargan Specjalista ds. programów - doradca klienta 3 s.szargan@rawicz.pup.info.pl wew. 45
Agnieszka Lempart Pośrednik Pracy - doradca klienta 2 a.lempart@rawicz.pup.info.pl wew. 44
Magdalena Zyber Pośrednik Pracy - doradca klienta 1 m.zyber@rawicz.pup.info.pl wew. 43
Kinga Gaszek Pośrednik Pracy - doradca klienta 4 k.gaszek@rawicz.pup.info.pl wew. 46
Elwira Jankowiak-Snela Pośrednik Pracy - stażysta 5 e.jankowiak@rawicz.pup.info.pl wew. 49
Mirella Błaszyk Pośrednik Pracy - stażysta 5 m.blaszyk@rawicz.pup.info.pl wew. 47
Marzena Moryson Specjalista ds. rozwoju zawodowego - doradca klienta 11 m.moryson@rawicz.pup.info.pl wew. 37
Dorota Mardas Starszy inspektor powiatowy 7 d.mardas@rawicz.pup.info.pl wew. 52
Agata Zbaraż Specjalista ds. aktywizacji 7 a.zbaraz@rawicz.pup.info.pl wew. 56
Iwona Ziemlińska Specjalista ds. aktywizacji, Specjalista ds. rozwoju zawodowego 7 i.ziemlinska@rawicz.pup.info.pl wew. 51
Ewa Kaczmarek Doradca zawodowy - doradca klienta 9 e.kaczmarek@rawicz.pup.info.pl wew. 58
Anna Krajewska Doradca zawodowy - doradca klienta 12 a.krajewska@rawicz.pup.info.pl wew. 42

Dział Informacji Ewidencji i Świadczeń

Imię i nazwisko: Stanowisko: Pokój: Email: Telefon:
Izabela Majewska- Maćkowiak Kierownik Działu 8 i.majewska@rawicz.pup.info.pl wew. 53
Anna Suchanecka Specjalista ds. rejestracji 8 a.suchanecka@rawicz.pup.info.pl wew. 54
Beata Janicka- Kopij Specjalista ds. rejestracji 8 b.janicka@rawicz.pup.info.pl wew. 57
Renata Płóciennik Inspektor powiatowy 11 a.plociennik@rawicz.pup.info.pl wew. 59
Arletta Marczak Inspektor 4 a.marczak@rawicz.pup.info.pl wew. 50

Dział Finansowo - Księgowy

Imię i nazwisko: Stanowisko: Pokój: Email: Telefon:
Karina Węcłaś Główny księgowy 10 k.weclas@rawicz.pup.info.pl wew. 35
Renata Jankowiak Inspektor powiatowy 10 r.jankowiak@rawicz.pup.info.pl wew. 34
Daria Kmieć Inspektor powiatowy 10 d.szymkowska@rawicz.pup.info.pl wew. 39

Dział Organizacyjny, Prawny i Adminstracyjno - Gospodarczy

Imię i nazwisko: Stanowisko: Pokój: Email: Telefon:
Barbara Sucholińska Inspektor powiatowy 17 b.sucholinska@rawicz.pup.info.pl wew. 31
Anna Samuła Inspektor powiatowy 11 a.samula@rawicz.pup.info.pl wew. 36
Czesław Szczeszek Inspektor 17 c.szczeszek@rawicz.pup.info.pl wew. 30
Dominik Lewandowski Referent prawny 6 d.lewandowski@rawicz.pup.info.pl wew. 48

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę